SLEDUJ NÁS

Aké bolo leto s kabelkami Kbas?

7. septembra 2016 Kbas Blog

Máme jeseň, prší, fúka a ochladilo sa. Leto je nenávratne preč. Prenesme sa spolu ešte aspoň na pár chvíľ do horúcich dní a zaspomínajme si na to, aké bolo vaše leto s kabelkami Kbas.

Farebnosť víťazí

V lete nosíme prirodzene svieže farby. Také, ktoré sú sýte, žiarivé a pestré. Konečne sa nespútavame pravidlami, ktoré určujú, koľko farieb je možné kombinovať a ktoré k sebe ladia najlepšie. Práve to oceňuje na kabelkách Kbas Lenka. “Cez leto som striedala jednu Kbas kabelku za druhou. Nemala som problém, vybrať si vhodnú, pretože všetky Kbas kabelky sú farebné, štýlové, ale zároveň univerzálne, takže som si ich mohla vziať aj na pláž, ale aj večer do mesta. Leto s týmito kabelkovými úlovkami bolo úžasné!”

lenka-kabelka
Lenka si leto vychutnávala s farebnými Kbas kabelkami.
lenka-s-modrou-kabelkou
Farebné a cenovo dostupné kabelky Kbas.

Univerzálnosť poteší

Farebné hľadisko je jedno kritérium. No Kbas kabelky sú univerzálne a ich veľkosť vám dovoľovala, užiť si leto so všetkými vecičkami, ktoré ste potrebovali nosiť všade so sebou. To ulahodilo Erike. “Zbožňujem veľké a priestranné kabelky. Cez leto nosím so sebou všade dvojlitrovku s vodou a fakt som nemala problém si vybrať z Kbas kabeliek nejaké väčšie. Dovolenky boli aj vďaka nim veľmi vydarené. :-)”

kbas-kabelky
Svoje obľúbené kabelky ste brali so sebou i na dovolenky.
erika-s-kabelkou
Vďaka veľkosti Kbas kabeliek vám nič na cestách nechýbalo.

Slovenské leto

Kamarátky Ivanka a Lea sú študentky, a najmä preto sa im tento rok k moru nepodarilo ísť. Nasávali plnými dúškami naše slovenské leto. Často pršalo, a tak ocenili, že mnohé Kbas kabelky sú nepremokavé. “Chodili sme na kúpaliská, k jazerám a aj do prírody. Kbas je overená značka a našli sme si tašky, ktoré boli vhodné na väčšie výlety, takže sa nám do nich zmestil aj olovrant či dáždnik. Ale aj malé, do ktorých sme šupli iba kľúče, mobil a chodili si vyčistiť hlavu,“ dodávajú.

ivana-s-kabelkou
S Kbas kabelkami môžete byť elegantná aj v prírode.
lea-s-kabelkou
Takto vyzeralo slovenské leto so španielskymi kabelkami.

Veľmi sa tešíme, že ste si vychutnali leto aj vďaka kvalitným kabelkám Kbas a nezúfajte… Kbas sezóna pre jeseň/zimu 2016/2017 je už za rohom.

Aké bolo leto s kabelkami Kbas?

od Kbas čas na čítanie: 2 min
0