SLEDUJ NÁS

Privítajte jar s kabelkami Kbas

27. marca 2017 Alica Blog

V jari akosi všetko ožíva a prebúdza sa po dlhej a zasneženej zime. Aj nám viac začína záležať na tom, čo si na seba oblečieme, aké doplnky zvolíme, ako zladíme kabelku s topánkami… Privítajte s nami jar ako sa patrí a doprajte trochu farieb aj vašim kabelkám.

Ako lúka plná kvetov

Taká je táto kabelka Kbas, ktorá je posiata kvetinami na čiernom podklade. Perfektne sa hodí k svetlému outfitu, pri ktorom vynikne a upúta všetkých okoloidúcich. Kabelka drží svoj tvar, vďaka čomu sa vám v nej nepokrčia dôležité dokumenty. Kvetovaný vzor na kabelke si zamilujete a budete mať svoju súkromnú záhradu stále so sebou.

Kabelka Kbas s motívom kvetov
Kabelka posiata kvetmi je na začínajúcu jar ako stvorená.

Malá, ale šikovná

Malé kabelky si my, ženy, nevieme vynachváliť. Ak navyše nájdeme praktickú kabelku, do ktorej sa bez problémov zmestí peňaženka, mobil a kľúče, máme vyhraté. A presne taká je táto malá kabelka cez rameno v jemnej béžovej farbe s ružovým nádychom. Posedenie pri chutnej káve alebo prechádzky jarným mestom teraz naberú ten správny rozmer.

Malá kabelka Kbas
Kabelka v jemnej ružovej farbe je menšia a perfektne sa hodí na rande.

Kabelkový chameleón

Aj vy niekedy bojujete s tým, ktorú kabelku si ráno vziať? Dvojfarebná kabelka ušetrí polovicu vašich problémov. Lososovo-béžová kabelka Kbas vás zaujme aj ozdobnými rúčkami a čiernym lemovaním. Je presne taká ako jar – pestrá a veselá. Je priestranná, takže sa vám do nej zmestí menší nákup. Zároveň je elegantná a ako stvorená na nosenie do práce.

Kabelka Kbas s ozdobnými rúčkami
Lososovo-béžová kabelka s ozdobnými rúčkami skvele oživí každý outfit.

Pre milovníčky čiernej

Pre všetky dámy, ktoré sa nevedia vzdať čiernej, ale drieme v nich nežná duša, je táto kabelka ako stvorená. Farebná kombinácia čiernej a jemnej ružovej spolu s kvalitným nepremokavým materiálom je splneným snom každej módnej maniačky. Zaujímavým detailom je ramienko kombinované s retiazkou.

Ružovo-čierna kabelka Kbas
S touto kabelkou zabijete dve muchy jednou ranou – nevzdáte sa čiernej a ružovou dáte najavo svoju ženskosť.

Kabelky Kbas vás nezradia ani v jarných mesiacoch a budú skvelým oživením vašich outfitov. Kvalitné prevedenie a originálny španielsky dizajn z vás spraví módnu divu, ktorej bude každý závidieť.

Privítajte jar s kabelkami Kbas

od Alica čas na čítanie: 2 min
0