SLEDUJ NÁS

Kabelky Kbas nie sú len sezónna záležitosť

8. augusta 2016 Kbas Blog

Skĺbiť kvalitnú kabelku, ktorá bude trendy a zároveň nevyjde z módy ani o päť rokov, sa zdá nemožné. Pre Kbas kabelky je to hračka.

Sympatické na spoločnosti Kbas nie je len to, že funguje ako rodinná firma, ale aj to, že si dáva záležať na prírodných materiáloch, ktoré nezanechávajú negatívnu stopu na našom životnom prostredí. Ešte sympatickejšie je však to, že sa špecializuje na spokojné zákazníčky a vyrába kabelky pre ženy.

kbas-kosik-pri-mori
Hodia sa na večerné prechádzky do mesta i na pláž.

Žena, pre ktorú sú dizajnované, sa mení každý deň. Je výrazná, jedinečná a veselá. Je to žena, ktorá sa zaujíma o trendy, o módu a o značky. Ak ste sa v tomto opise našli, sme presvedčení, že vám vlastný jazyk a osobnosť Kbas kabeliek učarujú. Letná kolekcia na rok 2016 je svieža a dynamická, no ukrýva v sebe aj obrovskú dávku nadčasovosti, ktorá vám zaručuje, že si ich môžete bez obáv prehodiť cez rameno aj o pár rokov a nebudete sa cítiť out.

kbas-taska-pri-mori
Letná kolekcia na rok 2016 je svieža a dynamická.

Dnes sa stala rýchlosť životným štýlom. Rýchlo nakupujeme a rýchlo vyhadzujeme. No produkty tejto španielskej značky chcú viac. Sú vyrábané z kvalitných materiálov v kombinácii s nadčasovými motívmi, aby neboli len sezónnou záležitosťou. Chcú ísť s vami všade. Chcú s vami rásť.

fotenie-kabeliek-kbas
Sú moderné a zároveň nadčasové.

Spoločnosť Kbas pôsobí na trhu už viac ako 47 rokov. Ak by nemala spokojné zákazníčky, nikdy by to nebolo možné a toto sú faktory, ktoré vytvárajú z kabeliek Kbas silné meno a lídra na trhu. Dajte šancu tejto overenej značke a neoľutujete. Prečo? Pretože Kbas je skutočným odrazom dnešnej ženy.

moderna-zena-nosi-kbas
Moderná žena nosí značku Kbas.

Kabelky Kbas nie sú len sezónna záležitosť

od Kbas čas na čítanie: 2 min
0