SLEDUJ NÁS

Kbas – značka, ktorú nesmieš prehliadnuť

16. júna 2016 Kbas Blog

Ako si vybrať medzi hromadou kabeliek, ktoré ponúka trh, tú správnu? Inšpirujte sa značkou Kbas, ktorá ctí prírodu, módny diktát i vašu peňaženku.

Hand made kabelky

Kbas je značka, ktorá pochádza z horúceho Španielska a zároveň je to rodinná firma. To znamená, že žiadnu pásovú a neoriginálnu výrobu nečakajte. Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť. Chytáte sa za hlavu, ako je možné, že ste o nej doteraz nepočuli? Tiež sa čudujeme, veď značka Kbas sa začala pohybovať vo svete módy a doplnkov už v roku 1969. Vtedy predstavila vlastnú výrobu vkusných palmových košov a tašiek z prírodných vlákien, ktoré sa extrémne hodia na leto!

Prírodné materiály tvoria kabelky Kbas
Kabelky Kbas sú ručne robené z prírodných materiálov.

Ekologické a moderné

Prešlo viac ako štyridsať rokov a značka Kbas sa stala v tomto odvetví macher! Adaptovali sa na nové trendy v materiáloch, vo farbách a v tvaroch a vytvorili svoj vlastný katalóg šiat, klobúkov a opaskov. Všetky produkty sú vzdušné, farebné a perfektne sa hodia ku kabelkám Kbas na pláž či k vode. Neviete si predstaviť vypletané košíky, kabelky a tašky z prírodných materiálov a z rafie? Kliknite na internetový obchod značky Kbas a presvedčte sa na vlastné oči, ako dokáže kráčať perfekcionizmus ľudskej práce, dokonalosť prírody a štýlovosť ruka v ruke.

Elegantné a moderné
Značka Kbas vytvorila okrem kabeliek aj svoj vlastný katalóg šiat, klobúkov a opaskov, ktoré k sebe na pláži výborne ladia.

Poteší viaceré generácie

Značka Kbas je skutočne nadčasová. Zakúpený ruksak môžete nosiť aj o rok a stále bude vyzerať nesmierne trendy a žensky. Značka Kbas myslí na planétu, myslí na ľudí v Španielsku, ktorým dáva prácu a myslí aj na všetky parádnice. 🙂

Pozrite si video z fotenia Kbas kolekcie:

Tak čo, ktorá učarovala vám?

Kbas logo
Kbas je viac než len značka…

Kbas – značka, ktorú nesmieš prehliadnuť

od Kbas čas na čítanie: 2 min
0