SLEDUJ NÁS

Letná kolekcia kabeliek, ktorú musíš mať!

1. júla 2016 Kbas Blog

V lete sme viac uvoľnení, odviazaní a slobodní. To sa podpisuje aj na oblečení, ktoré volíme a k nemu potrebujeme aj dokonalú kabelku. Siahnite po Kbas kabelkách z letnej kolekcie!

Šťavnatá letná kolekcia Kbas 2016

Leto sme už spoločne odštartovali, a to znamená, že ručička teplomera začala ukazovať poriadne vysoké čísla. Nosíme žabky či baleríny veselých farieb, sukničky s mnohými strapcami, tielka sýtych neónových farieb, ale aj šaty z bláznivých vzorov. Všetko je odviazané, nebojíme sa kombinovať aj viac ako tri farby a na hlavu si s hrdosťou nasadíme farebný klobúk. K tomuto kompletnému outfitu potrebujeme aj kabelku, ktorá bude pre leto absolútne vhodnou a presne taká je letná kolekcia značky Kbas pre rok 2016.

Letná kolekcia Kbas
Letná kolekcia Kbas 2016 je poriadne šťavnatá.

Sýte farby, ktoré vám zlepšia náladu

Španielska značka Kbas si pre vás počas leta pripravila kabelky rôznych tvarov, strihov, ale najmä farieb. Veselé farby zlepšia náladu nielen vám, ale aj všetkým okoloidúcim. Veľké letné koše, do ktorých sa vám zmestia všetky potrebné veci na pláž, nemusia byť len fádne. So značkou Kbas vás čakajú pásikavé aj hravé košíky.

Veľký letný kôš
Hravé leto aj na kabelkách!

Elegancia neznamená nudu!

Leto sa podpísalo aj na elegantných kabelkách. Aj vy zbožňujete tie chvíle, keď sa vyberiete na letnú terasu s kamarátkou na chladený miešaný drink? Práve na takého situácie si pripravila značka Kbas rôzne extravagantné kúsky potiahnuté hadiou kožou a inými zvieracími motívmi, vďaka ktorým budete zaručene neprehliadnuteľná.

Veselá elegancia
Elegantné kabelky môžu byť plné života tiež!

Crossbody

Potrebujete si len tak niekam odbehnúť, prehodiť kabelku cez rameno s kľúčmi, s rúžom, s peňaženkou a s mobilom, no očakávate, že kabelka bude zároveň aj štýlová? Značka Kbas myslela aj na to! Nechajte sa inšpirovať.

Crossbody kabelka
Kabelka cez rameno zo syntetickej rafie.

Letná kolekcia kabeliek, ktorú musíš mať!

od Kbas čas na čítanie: 2 min
0