SLEDUJ NÁS

Vykročte do práce so štýlovými kabelkami

12. septembra 2017 Alica Blog

Chcete sa v práci cítiť pohodlne a zároveň vyzerať štýlovo? Bez ohľadu na to, či máte alebo nemáte v kancelárii nariadený dress code, dávku svojho osobitého vkusu si môžete ponechať vždy. Pripravili sme pre vás tipy na nadčasové elegantné kabelky, ktoré sa budú hodiť k vašim obľúbeným pracovným outfitom.

Keďže počas každodenného zhonu neostáva veľa času na kombinovanie rôznofarebných kabeliek k oblečeniu, oplatí sa mať doma v šatníku aspoň dva nadčasové kúsky v univerzálnych farbách, akými sú čierna, béžová či hnedá. Pozrite si naše tipy.

Čierna kabelka Kbas

Inšpirácia čierna kabelka do práce

Či už preferujete do officu sukne alebo nohavice, čierna kabelka sa vám bude hodiť za každých okolností. Stavte ale na jedinečný dizajn. S originálnou čiernou kabelkou Kbas môžete vyraziť na pracovné stretnutie, pričom budete vyzerať štýlovo a zároveň profesionálne.

Béžová kabelka Kbas

Inšpirácia béžová kabellka do práce

Béžová je skvelou neutrálnou farbou, ktorá sa vám bude hodiť takmer ku všetkému. Vďaka béžovej kabelke si môžete dovoliť zvoliť farebnejšie kúsky a doplnky. Béžová kabelka Kbas z eko kože je dostatočne veľká a zároveň elegantná. Môžete ju nosiť v ruke aj na ramene.

Hnedá kabelka Kbas

Inšpirácia hnedá kabelka do práce

Ďalšou farbou vo vašej univerzálnej zbierke kabeliek do práce môže byť hnedá. Kabelku Kbas zdobí minimalistické vybíjanie a má jednoduchý strih. Opäť ju veľmi ľahko zladíte takmer so všetkým. Stačí si ju len prehodiť cez rameno a vyraziť do kancelárie.

Španielska značka Kbas vyrába štýlové a kvalitné dámske kabelky už od roku 1969, takže má dlhoročnú tradíciu v ich precíznej výrobe. Vždy dbá na to, aby kabelky spĺňali aktuálne módne trendy. Pozrite si ponuku elegantných kabeliek Kbas.

Submit a comment

Vykročte do práce so štýlovými kabelkami

od Alica čas na čítanie: 1 min
0