SLEDUJ NÁS

Milujete vzory? Zamilujte si aj tieto kabelky

5. februára 2018 osadmin Blog

Máte radšej jednoduché outfity a výraznejšie kabelky alebo naopak? Ak hovoríte áno na prvú možnosť, pokračujte v čítaní. Ak ste skôr za jednoduchšie kabelky, aj tak čítajte. Naše skvelé inšpirácie možno zmenia váš pohľad na módu.

Vzory buď milujete, alebo nie. To však neznamená, že svoj pohľad nemôžete trošku zmeniť. Začnite zľahka – malou kabelkou alebo vzorovaným detailom. Staňte sa jednou z tých žien, ktoré obdivujete práve kvôli ich štýlu obliekania.

Čierna kabelka s leopardím detailom

Leopardie vzory sa v móde držia už niekoľko sezón a inak tomu nebude ani tento rok. Ideálnou kombináciou je spojiť tieto vzory na kabelke a topánkach, kde až tak veľmi nekričia. Čierny outfit s veľkým klobúkom, hnedý šál a leopardie doplnky vám dodajú francúzsky šmrnc a eleganciu a v takejto kombinácii vôbec nepôsobia nevkusne.

Crossbody kabelka s imitáciou hadej kože

Hadí vzor lepšie vyzerá na malej kabelke, na veľkej by mohol pôsobiť trochu vyzývavo a staromódne. Spojte v jednom outfite športový aj elegantný štýl a vytvore ležérny outfit vhodný na takmer každú príležitosť. Úzke džínsy, jednoduché tričko, elegantná bunda a topánky budú s crossbody kabelkou s hadím vzorom ladiť úplne dokonale.

Kabelka cez rameno s aztéckym vzorom

Máte skôr športového ducha s nádychom hippies? Kabelka z aztéckym vzorom je ako stvorená na letné festivaly, ale na tie si ešte chvíľu budete musieť počkať. Táto malá crossbody kabelka však rozžiari aj zimný outfit a najlepšie si rozumie s džínsami, jednoduchým tričkom a teniskami či športovými čižmami.

Farebná kabelka s hadím vzorom

Máte radšej hravé farby, ktoré okamžite padnú ľuďom do oka? Siahnite po haďom vzore, ale po jeho farebnej verzii. Pre niekoho bude možno jednoduchšie skombinovať túto kabelku s jednou z farieb potlače, alebo budete mať jasno v tom, že si k nej oblečiete jednofarebný outfit. Nebojte sa farieb a vzorov, neuštipnú vás ako had.

Nemajte strach zo vzorov, aj keď ste ich niekedy nemali príliš v láske. Vzorované kabelky sú štýlové a čoraz viac žien si ich zamilováva. Vykročte zo svojej zóny komfortu a oblečte si to, čo obdivujete na iných. A ktovie, možno sa aj vy stanete módnou ikonou.

Submit a comment

Milujete vzory? Zamilujte si aj tieto kabelky

od osadmin čas na čítanie: 2 min
0